Všechny kategorie

Domů>O Nás

Společnost Echo Chemical Technology (Shanghai) Co., Ltd. byla vyvinuta z tradičních konzervantů parabenů a sodných parabenů od 1990. let minulého století. Během posledních 30 let jsme rozšířili naši produktovou řadu antiseptik a konzervačních látek tak, aby odpovídala modernizaci politiky ochrany životního prostředí v Číně a novému trendu globálních registrací.

1622615921548947

内 页 显示-成品 仓库 1

Máme přístup k našim vlastním závodům a přidruženým místům v provinciích Shanxi, Zhejiang a Shandong. Sídlo EC tech se nachází v Šanghaji, ekonomickém centru Číny. R&D Lab je založena v Guangzhou, centru finální zóny výroby produktů osobní péče.

Echo Chemical Technology Co., Ltd. se zabývá výrobou jemných a speciálních chemikálií, včetně antiseptik, konzervačních látek, prostředků proti lupům v oblasti dezinfekčních prostředků, domácích a institucionálních čisticích prostředků, dezinfekčních prostředků, hygieny, osobní péče, léčiv, kůže, pesticidů atd.

内 页 显示-成品 出厂 装卸

内 页 显示-设备

Tým Echo jsou odborníci na chemii, kteří se na tyto produkty zaměřují přibližně 20 let. Jsme zvláště obeznámeni s dodavatelským řetězcem Chloroxylenol (PCMX), dichloroxylenol (DCMX) a předřazené materiály - následné konečné formulace. Díky zkušenostem s výrobou, aplikacemi a mezinárodním obchodem je Echo schopna poskytovat poměrně efektivní podporu svým klientům po celém světě.


VÝHODY EchoChem:
* Zkušenosti s chemickou výrobou téměř 30 let
* Rozsáhlé exportní zkušenosti více než 20 let
* Výhoda DCS technologie výrobních linek
* Zkušenosti s GMP a ISO zajišťují stabilní a spolehlivé zajištění kvality
* Vlastní laboratoř výzkumu a vývoje a testování
* Oddělená místa v chemických zónách odpovídají čínským zásadám ochrany životního prostředí a bezpečnosti, aby byla zajištěna udržitelná dodávka
* Aplikační řešení
* Výrobní zařízení vnitřních balicích bubnů

. 页 显示-包 材 生产 线 1

. 页 显示-包 材 生产 线 2

未 标题 -2